SANATEX VS 10l hnědý

50oz - 1x10kg

Nový produkt

SANATEX VS 10 litrů.Prostředek k ochraně ran po řezu a po jiném mechanickém poškození ovocných, okrasných a lesních dřevin.

Více informací

Není skladem

899,00 Kč s DPH

Pomocný prostředek k ochraně poškozených stromů ran po řezu nebo po jiném mechanickém poškození okrasných, ovocných a lesních dřevin. Sanatex VS je pastovitá směs charakteristického zápachu, hnědé barvy. Je velmi trvanlivý, neškodný k jehličnanům, listnáčům a ovocným stromům. Má thixotropní vlastnosti. Je vodou ředitelný, u zředěného však klesá jeho účinnost. SANATEX VS může být aplikován i při teplotách nad bodem mrazu.

Sanace poraněných stromů :

Okraje poraněné části po těžebních zásazích nebo po škodách z působených zvěří je doporučené vhodným způsobem začistit. Samotnou sanaci je nejvhodnější provádět nátěrem nebo postřikem. K postřiku jsou vhodné ruční zádové postřikovače s membránovým čerpadlem a s doporučenou tryskou. Při plnění postřikovače je vhodné přípravek dobře promíchat a následně procedit sítem postřikovače.

SANATEX VS po aplikaci poměrně rychle zasychá. Po práci je třeba všechny pomůcky, zejména postřikovače, důkladně vymýt. Zaschlý repelent se dá jen velmi těžko odstranit.

Použití :

  • Ochrana po vytloukání zvěří se provádí co nejdříve po vzniku škod na kmíncích ošetřovaných dřevin. Přípravek se nejčastěji nanáší štětcem, rukavicí nebo speciálním kartáčem, případně nástřikem.

Specifikace :

  • Barva hnědá
  • Objem 10 litrů
  • Záruka 2 roky
  • Balení 1l, 2,5l plastová dóza a 10l plastový kbelík.

Spotřeba výrobku :

  • Po vytloukání závisí na stupni poškození, volbě způsobu aplikace a kolísá mezi 5 - 15 Kg na m2.
  • Sanace stromů : Podle velikosti natřené plochy, cca 1 Kg na m2.
barva hnědá
objem 10l