Sleva! Agroperlit papírový pytel 1x125l  Zobrazit větší

Agroperlit papírový pytel 1x125l

10oz - 125l

Nový produkt

Agroperlit je určen především pro vylehčení půdy k pěstování zeleniny, květin, pokojových rostlin a dalších. Používáme poměr mísení až 1 : 3. Přimícháváme do zeminy, substrátů a dalších příměsí.

Více informací

Není skladem

490,00 Kč s DPH

-100,00 Kč

590,00 Kč s DPH

Expandovaný agroperlit je určen především pro vylehčení půdy k pěstování zeleniny ,květin ,pokojových rostlin a dalších.Používáme poměr mísení až 1 : 3 . Přimícháváme do zeminy ,substrátů a dalších příměsí.

AGROPERLIT je expandovaná vulkanická hornina . Kypří , vylehčuje a provzdušňuje půdu nebo zahradnický substrát . Zadržuje vodu a v ní rozpustné živiny . Je vhodný především do výsevních a množárenských substrátů ,napomáhá rozvoji kořenového systému jak u výsevů ,tak u řízkovaných rostlin a přesazované sadby . Při přidání do volné půdy zvyšuje její pórovitost a provzdušnění . Neobsahuje živiny. Rozsah a způsob využití : Samotný AGROPERLIT lze použít pro hydroponické pěstování . Při přípravě výsevního nebo množárenského substrátu se používá v poměru 1 : 3 , tj. 1 dil AGROPERLITU a 3 díly vhodného substrátu . Agroperlit po nařízkování řízků ( výsevu semen ) udržujte ve vlhkém stavu . Po ujmutí řízků ( vzejití výsevů ) začněte ihned s pravidelným přihnojováním vícesložkovým NPK hnojivem . Vypěstovanou sadbu přesaďte do předem připraveného substrátu například pro pokojové rostliny , pro pelargonie a balkonové rostliny apod .

objem 125l

12-perlit-bl

BEZPEČNOSTNÍ LIST, EXPANDOVANÝ PERLIT

Ke stažení (76.86k)

13-perlit-tl

TECHNICKÉ PARAMETRY, použití, pracovní teplota, balení, skladování a transport

Ke stažení (337.38k)

14-perlit-po

P R O H L Á Š E N Í O S H O D Ě, podle zákona č. 22/1997 Sb. a v souladu s nařízením vlády č. 163/2002 Sb.

Ke stažení (50.53k)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: